Vilcacora
Maca
Sangre de drago
Tahuari
Machu Picchu. Peru.

Atsakomybės apribojimas. Tinklapio naudojimo taisyklės.


Interneto svetainėje esanti medžiaga priklauso "NATURA SANAT" projekto valdytojui. Tinklapyje pateiktos medžiagos panaudojimas leidžiamas tik gavus "NATURA SANAT" projekto valdytojo raštišką sutikimą.

Vartotojo prieiga prie Interneto svetainės ir naudojimasis ja reglamentuojami Lietuvos Respublikos teisės norminiais aktais, Europos Sąjungos ir Tarptautiniais teisės aktais.

"NATURA SANAT" raštiška nuoroda, kaip autorių teisių savininko yra būtina, bet kokiam naudojimuisi interneto svetainėje esančia medžiaga.

Įmonių prekiniai ženklai, produktų vardai yra atitinkamų įmonių registruoti prekiniai ženklai.

Šioje interneto svetainėje pateikta medžiaga yra bendro pobūdžio informacija teikiama „tokia, kokia yra“, be jokių aiškių ar numanomų garantijų dėl jos tinkamumo konkrečiam tikslui. Visa pateikta informacija yra bendrojo pobūdžio, paskelbta bendrojo informavimo tikslais, ir neatstoja gydytojo konsultacijos. Už interneto svetainėje pateiktos medžiagos naudojimą atsako tik pats vartotojas.

Interneto svetainėje pateikiamos nuorodos į kitas interneto svetaines. "NATURA SANAT" projekto valdytojas nėra atsakingas už išorinį turinį, kurį galima pasiekti per tokias nuorodas.

"NATURA SANAT" projekto valdytojas negarantuoja, kad šioje interneto svetainėje ir kituose tinklapiuose pateiktoje medžiagoje nėra netikslumų, tipografinių klaidų, o taip pat virusų, ar kitų kenksmingų elementų. Vartotojas supranta ir sutinka, kad bet kokia medžiaga, kurią jis skaito, atsisiunčia, ar kitaip gauna per šią interneto svetainę, yra išimtinai jo rizika t.t. finansinė, ir tik jis atsako už žalą, padarytą jo sveikatai ir/ar kompiuterinei sistemai.

"NATURA SANAT" projekto valdytojas išlaiko visos Vartotojo informacijos, įskaitant asmeninę Vartotojo informaciją, konfidencialumą, išskyrus šiose Taisyklėse ir Lietuvos Respublikos teisės norminiuose aktuose numatytas išimtis.

Interneto svetainės panaikinimo atveju visi klientų duomenys yra sunaikinami.

Vartotojai turi teisę bet kada atsisakyti anksčiau užsisakytų informacinių pranešimų (naujienlaiškių) tolimesnio siuntimo pranešę tai el. pašto adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba vienu iš interneto svetainėje nurodytų kontaktų.

"NATURA SANAT" projekto valdytojas pasilieka sau teisę bet kuriuo metu be išankstinio perspėjimo vienašališkai koreguoti šios interneto svetainės naudojimo sąlygas, ar bet kokią kitą šioje svetainėje esančią informaciją.

facebook